Продукти
Закрити
Завод UTERM Україна випустив мільйонний радіатор
20.06.2019

20 червня 2019 року зі виробничої лінії заводу UTERM Україна зійшов мільйонний радіатор. З моменту відкриття підприємства в червні 2017 року минуло рівно два роки.

Такий успіх став можливий завдяки злагодженій та ефективній роботі всієї команди – співробітників заводу, менеджменту, відділу продажів. Зовсім скоро мільйонний радіатор UTERM почне щедро віддавати тепло та зробить комфортнішим життя кінцевого споживача нашої продукції.

Висока технологічність і відповідність міжнародним стандартам якості – також першорядний чинник успіху сталевих радіаторів UTERM Україна на внутрішньому й міжнародному ринках. Нам довіряють замовники з 13 країн, і тільки у 2019 році ми розширили експорт на п’ять ринків.

Стабільна управлінська та виробнича команда – це результат європейського підходу до організації виробництва й ще один важливий чинник лідерства UTERM Україна.

Інвестиції у навчання персоналу й підвищення кваліфікації, обмін досвідом та впровадження передових стандартів виробництва відкривають нові можливості для подальшого нарощування обсягів виробництва й розширення географії продажів.

Тільки вперед – до нових успіхів і досягнень. Бренд UTERM Україна гідний визнання – ми виробляємо український продукт світової якості.

Останні новини
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Вашу заявку успішно відправлено
Перевернiть пристрій, для коректного відображення