Мова:
UA
Продукти
Закрити
UTERM Україна взяла участь у міжнародній виставці ISH 2019
18.03.2019

11-15 березня 2019 року UTERM Україна брала участь у роботі 30-ї міжнародної виставки ISH 2019 у Франкфурті-на-Майні, Німеччина. Це найбільший галузевий форум, на якому компанія представила український продукт європейської якості.

На сьогодні UTERM Україна експортує продукцію у 8 країн і планує вихід на ринок Європейського Союзу. Тому мета участі у виставці – розширення партнерства та налагодження нових бізнес-зв’язків.

За п’ять днів роботи на ISH 2019 менеджмент компанії провів цілу низку конструктивних переговорів і зустрічей. Водночас ми представляли не тільки конкретне підприємство, а й Україну як країну – виробника технологічних продуктів.

Сталеві панельні радіатори UTERM відповідають ЕN 442 – жорсткому стандарту ЄС, який висуваються до систем, що працюють під тиском. Вся фірмова продукція має маркування СЕ, і це визначальний аргумент у підтвердженні якості радіаторів UTERM.

У роботі ISH 2019 взяли участь 2500 компаній із 57 країн. За п’ять днів роботи виставку відвідали 190 тис. гостей із 161 країни.

Виставка будівельних і енергоощадних технологій, санітарного обладнання, кондиціонування і вентиляції проводиться у Франкфурті-на-Майні 1 раз на 2 роки вже 60 років. Організатори висувають жорсткі вимоги до учасників – продукція має відповідати передовим стандартам екологічності та енергозбереження.

Останні новини
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Вашу заявку успішно відправлено
Перевернiть пристрій, для коректного відображення