Продукти
Закрити
UTERM презентує нове інтер’єрне рішення 2020
Maket_radiatori_UTERM__red_colour123
11.06.2020

Найголовнішим трендом 2020 року стала персоналізація.  Люди хочуть реалізувати свої найсміливіші рішення та створити затишну і в той же час стильну атмосферу в будинках і квартирах.  Вони в пошуках нових концепції, які зроблять їх житло стильним, але в той же час комфортним.  UTERM презентує нове інтер’єрне рішення на ринку радіаторів.  Тепер ви можете вибрати радіатор будь-якого кольору.

Колір ніколи не був критерієм вибору радіатора.  Ніхто не звертав на це увагу, адже на ринку була представлена   лише одна опція білого кольору.  Часи змінюються, а з ними і тренди з величезним вибором. Чому б не додати трохи фарб в палітру і розробити персоналізовані радіатори того кольору, який підійде саме вашому інтер’єру?

Команда UTERM почула про потреби клієнтів і розробила нове концептуальне рішення.  Наша продукція представлена   в 14 країнах.  Тепер ви можете замовити радіатор будь-якого кольору з палітри RAL.  Ми подбали про те щоб ви отримали не тільки високу якість продукту, але і колір.  Адже ми знаємо як вам важливий стиль та комфорт.

Останні новини
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Вашу заявку успішно відправлено
Перевернiть пристрій, для коректного відображення