Мова:
UA
Продукти
Закрити
Переваги сталевих радіаторів: раціональний вибір для комфорту та економії
20.02.2019

У ХХІ столітті вимоги до систем опалення стрімко змінюються. На перший план виходять енергоефективність, ергономічність та екологічність. Нескінчені чавунні гармошки поступаються місцем компактним і стильним панелям, які ідеально прилягають до стіни й вписуються в ніші.

Від загальних систем опалення – до автономних

У міру зростання цін на енергоносії гостріше постає питання економічності опалення. У світі масово відмовляються від централізованих мереж. Житлові будинки та громадські будівлі переходять на автономні системи теплопостачання, і це виводить на новий рівень використання сталевих радіаторів.

Традиційні чавунні батареї залишаються в минулому – епоха «гарячих коробок» назавжди йде разом із централізованими мережами. Біметалеві радіатори також здебільшого призначаються для систем із віддаленими котельнями та відрізняються високою вартістю. Алюмінієві батареї мають відмінний ККД, але схильні до корозії.

Тому в умовах глобального переходу на автономне теплопостачання споживачі дедалі частіше обирають сталеві панельні радіатори. Це технологічна та енергоефективна продукція з відмінними характеристиками.

Упродовж терміну експлуатації інвестиції повністю окупаються – теплом, компактністю й відсутністю проблем із запуском опалення. Досить увімкнути котел, і радіатори нагріваються за лічені хвилини. Усього за пару годин у приміщенні встановлюється комфортна температура.

Користувач самостійно визначає рівень нагріву радіатору та регулює теплопостачання в кожній секції будинкової або квартирної мережі. Для цього досить повернути вентиль і обрати необхідний режим. Обігрівається тільки корисна площа без втрат тепла та грошей.

Менше секцій – більше тепла

Користувачі традиційних систем опалення звикли, що громіздкі регістри забирають життєвий простір, часто розташовуються в незручних місцях.

Сталеві радіатори повністю вирішують цю проблему – панелі випускаються в більшому діапазоні типорозмірів. Для кожного приміщення підбирається потрібна ширина та висота панелі.

Наприклад, у санвузлі або невеличкій ванній досить встановити радіатор мінімального розміру – висота стартує від 30 см. А у вітальні – батарею або групу приладів, потужність яких відповідає площі, що обігрівається, та об’єму повітря.

Опалення розраховується для кожного приміщення, без усереднених даних і допущень згідно зі спеціальною таблицею. Це ще один чинник енергоефективності й аргумент на користь вибору сталевих панельних радіаторів.

Останні новини
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Вашу заявку успішно відправлено
Перевернiть пристрій, для коректного відображення