Продукти
Закрити
Компанія UTERM Україна почала виробництво радіаторів 21s, 30 та 33 типу
23.07.2019

22 липня 2019 року на заводі UTERM Україна стартувало виробництво сталевих панельних радіаторів 21s (slim), 30 і 33 типу. Розширенню асортиментного ряду сприяли замовники – надходили численні прохання почати випуск опалювальних приладів цих трьох типів.

Менеджмент UTERM Україна оцінив попит на позиції і прийняв рішення щодо старту виробництва. Налагодження й оновлення програм зварювальної лінії LEAS було виконано в якнайшвидше, і перший радіатор надійшов на лінію упаковки чітко за планом.

Партії готової продукції готові до продажу, також відвантажуються радіатори за попереднім замовленням, яке було відкрите у травні 2019 року.

Йти назустріч клієнтам і пропонувати якісний сервіс – частина корпоративної філософії компанії UTERM Україна. Тому впродовж першого року після запуску заводу в Чугуєві ми домоглися лідерства на внутрішньому ринку й почали експорт продукції.

Сталеві панельні радіатори 21s (slim), 30 і 33 типу випускаються у всіх розмірах, з боковим та нижнім підключенням. Докладніше про технічні характеристики та особливості продукції читайте в розділі «Продукти».

Останні новини
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Вашу заявку успішно відправлено
Перевернiть пристрій, для коректного відображення