Про компанію

КОМПАНІЯ
Наша компанія - це найбільший український виробник сталевих панельних радіаторів, який зарекомендував себе як виробник високоякісних опалювальних приладів.
 
UTERM group Ми є першою українською компанією, яка запустила виробництво радіаторів новітнього зразка. На сьогоднішній день даний тип радіаторів є найбільш ефективним.

Наша компанія використовує найсучасніші технології в галузі зварювання, фарбування, а також випробуванні радіаторів, що дозволяє виготовляти продукт, що відповідає міжнародним стандартам якості.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ
Історія компанії бере початок У 2010 році, з моменту прийняття рішення про створення підприємства з виробництва сталевих панельних радіаторів. Причиною даного рішення була потреба ринку в якісному продукті національного виробництва.
 
У 2013 році відбувся запуск виробництва з новітнім автоматизованим обладнанням, аналогів якого немає більше ні на жодному підприємстві в Україні. Команда наших технічних кадрів була підготовлена під керівництвом європейських фахівців, що мають унікальний багаторічний досвід роботи на виробництвах світового рівня.

НAША МІСІЯ:

Виробництво високоякісного продукту

ЦІННОСТІ:

Відповідальність, Клієнтоорієнтованість, Націленість на результат

ПРИНЦИПИ:

Професіоналізм, Якість, Лідерство

ВИРОБНИЦТВО

Виробничий комплекс компанії UTERM group включає в себе повний цикл виробництва радіаторів починаючи з розпуску металу, штампування, зварювання, фарбування і закінчуючи упаковкою в палети.

Виробничий процес заснований на принципі ефективності. Який полягає в максимальній автоматизації виробництва. Дана політика дає нам колосальні переваги, які проявляються в мінімальному використанні людського ресурсу і досягненні високих показників якості продукції.

Реалізуючи вказане бачення виробничого процесу, нами були обрані постачальники обладнання, які є визнаними лідерами машинобудування.
Серед них: BOSCH, SIEMENS, Schneider electronic, ABB, LEAS.

Але найсильнішими ресурсом є команда наших фахівців, які спільно з європейськими інженерами і технологами прагнуть зробити максимально досконале виробництво, що викликає гордість за свою роботу.